Het personeel

Fien Sambaer
Coördinator
fien@neerhof-vzw.be

Berbel Anthuenis
Administratief medewerker
info@neerhof-vzw.be

Joppe Eylenbosch
Boer
joppe.eylenbosch1992@gmail.com

Katia Delmotte
groentenboerin
katia@neerhof-vzw.be

Renate Zimmer
Begeleider
renate@neerhof-vzw.be

Katrien De Schutter
Begeleider
katrien@neerhof-vzw.be

Luna Vervaeren
Begeleider
luna@neerhof-vzw.be

Eva Keymolen
Begeleider
eva@neerhof-vzw.be

Hanne Debruyne
Begeleider
hanne@neerhof-vzw.be

Kris Raemdonck
klusjesman

Mehdi El Taouissi
logistiek medewerker

Grégory Ringoet
conciërge
gregory@neerhof-vzw.be

Het Neerhof

Het Neerhof is de jeugd- en gezinsboerderij van de Vlaamse Gemeenschapscommissie met als motto: "Handen uit de mouwen, laarzen in de modder, haren in het stro!" Meer over het Neerhof

Openingsuren

Speelweide & dieren
Iedere weekdag open van 9:00 - 17:00

Hoevewinkel & cafetaria 
Woensdag van 13:00 - 18:00
Zaterdag van 13:00 - 18:00 (Alleen tijdens juli, augustus & september)
Zondag van 13:00 - 18:00
Gesloten op zaterdag en feestdagen

Partners

Ons adres

Het Neerhof vzw Neerhofstraat 2 1700 Dilbeek Tel. 02 569 14 45 info@neerhof-vzw.be

Onze Nieuwsbrief